Dünya Gündem Magazin SonDakika

Oscar Töreni’nde Will Smith Komedyeni Yumrukladı!

Oscar Töreni’nde Will Smith Komedyeni Yumrukladı!
Gökkuşağı Köşesi Banner

Sinema camiasının en önemli gecelerinden biri olarak bilinen Oscar Gecesi’nde oyuncu Will Smith ile komedyen Chris Rock arasında yaşananlar damga vurdu. Will Smith, eşiyle alay ettiği öne sürülen Chris Rock’a sinirlendikten sonra bir anda sahneye giderek komedyeni yumrukladı. O anların şov değil gerçek olduğu ortaya çıktı.

Sinema camiasının en önemli gecelerinden biri olarak bilinen Oscar Gecesi, bu yıl da büyük bir ilgiyle gerçekleştirildi. Törende birçok isim ödüle layık görülürken, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ise King Richard filminde büyük bir başarı gösteren Will Smith’in oldu.

TÖRENDE BÜYÜK SKANDAL

Ancak törene damga vuran olay, Will Smith ile komedyen Chris Rock arasında yaşananlar oldu. Ödül vermek için sahneye çıkan Chris Rock, Will Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in saç dökülme hastalığıyla alay etti. Salonun şakaya güldüğü sırada sinirlenen Will Smith sahneye koşarak, Rock’a “Karımın adını ağzına alma” deyip yumruk attı.

HERKES KURGU SANDI AMA GERÇEK ÇIKTI

Oscar’ı izleyenler, bu anların şovun bir parçası olduğunu düşündü. Ancak gerçeğin öyle olmadığı çok geçmeden ortaya çıktı. Chris Rock ve reji ekibinin soğukkanlılıkla programı devam ettirdiği olayın, şovun bir parçası olmadığı belirtildi. Daha sonra sahneye gelen konuklar, bu problemi çözeceklerini aktardı.

sondakika.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL