Kültür-Sanat Yaşam

OPERA SANATÇISI GÜVENÇ DAĞÜSTÜN ALTIN KELEBEK ADAYLIĞINI REDDETTİ!

OPERA SANATÇISI GÜVENÇ DAĞÜSTÜN ALTIN KELEBEK ADAYLIĞINI REDDETTİ!
Gökkuşağı Köşesi Banner

“Kıyısında köşesinde bile mümkün değil”

Altın Kelebek “En İyi Erkek Şarkıcı” ödülüne aday gösterilen opera sanatçısı Güvenç DAĞÜSTÜN sosyal medya hesabı üzerinden organizasyona katılmayı reddettiğini duyurdu.

DAĞÜSTÜN, organizasyonun Hürriyet tarafından düzenlendiğini hatırlatarak “Yandaş basının herhangi bir organizasyonun kıyısında köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir” dedi ve şu açıklamayı yaptı:

“Panten Altın Kelebek ödüllerine ‘En İyi Erkek Şarkıcı’ dalında aday gösterildiğimi öğrenmiş bulunmaktayım. Öncelikle bu teveccühü gösteren kişi ya da kişilere çok teşekkür ederim. Bilindiği gibi Altın Kelebek ödülleri 1972 yılından beri Hürriyet Kelebek tarafından verilmektedir. Günümüzde baktığımızda ise Hürriyet Gazetesi’nin durduğu yer ortadadır. Yandaş basının herhangi bir organizasyonunun kıyısında köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir. Sevenlerimin yaptığım işleri, konserlerimiz takip etmelerinin benim için en büyük ödül olduğunu hatırlatır, bu duyurunun söz konusu adaylıktan çekildiğim olarak kayda geçmesini rica ederim.

Saygılarımla.
Güvenç DAĞÜSTÜN”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL