Magazin SonDakika

Emniyet güçleri harekete geçti! Esra Erol’da, Kübra’nın bebeğini kaçıran Barış canlı yayında gözaltına alındı

Emniyet güçleri harekete geçti! Esra Erol’da, Kübra’nın bebeğini kaçıran Barış canlı yayında gözaltına alındı
Gökkuşağı Köşesi Banner

ATV ekranlarının en çok izlenen ve beğenilen programlarından Esra Erol’da her gün farklı olay ve konular ele alınıyor. Bugün Esra Erol’un programına Barış Demir damga vurdu. 18 yaşındaki genç anne Kübra Didem Dönmez, dün yayınlanan bölümde 7 aylık bebeği Miran Baran Dönmez’in çocuğunun biyolojik babası Barış Demir tarafından kaçırıldığını söylemişti. Esra Erol, Didem Dönmez’in sözlerini duyunca gözyaşlarına hakim olamadı.

Bugünkü yayında Didem Dönmez, Barış Demir ile yüzleşti. Programın ilerleyen dakikalarında ise Barış Demir, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Esra Erol’da programının bugünkü canlı yayınına ise Barış Demir damga vurdu.

Dünkü yayında 18 yaşındaki Kübra Didem Dönmez, 7 aylık bebeği Miran Baran Dönmez’in çocuğunun biyolojik babası Barış Demir tarafından kaçırıldığını söylemişti. Cinsel saldırı sonucunda hamile kaldığını ifade eden genç anne, Esra Erol’dan yardım istemişti.

Eski sevgilisi ve çocuğunun biyolojik babası Barış Demir’in 7 aylık bebeği intikam için kaçırdığını öne süren Dönmez, “Bu adam resmi kayıtlara göre çocuğumun babası bile değil. Bugüne kadar bir mama dahi almadı. Ben çocuğumu geri istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Bugünkü yayında Didem Dönmez, Barış Demir ile yüzleşti.

Emniyet güçleri harekete geçti! Esra Erol’da, Kübra’nın bebeğini kaçıran Barış canlı yayında gözaltına alındı.

Bebeğin annesinin yanında olduğunu belirten Barış Demir’in “Sen annelik yapacak bir kadın değilsin” sözleri üzerine sinir krizi geçiren Kübra, eski sevgilisinin üzerine yürüdü. Esra Erol’un müdahalesi ile yerine oturan Kübra, gözyaşlarına hakim olamadı.

Programda zaman zaman gergin anlar da yaşandı. İki tarafın birbirini suçlaması dikkat çekti. Çocuğunun annesinin sürekli dışarıda gezdiğini söyleyen Barış Demir, bu sebeple çocuğu annesine vermek istemediğini ifade etti. Kübra’nın sabahlara kadar eve gelmediğini öne süren Demir, “Sürekli dışarıda. Çocuğa bakmıyor” dedi.

Çocuğuna her zaman layıkıyla baktığını ifade eden Kübra Didem Dönmez, yedi aydır hayatını çocuğuna adadığını vurguladı. Demir’in kendilerine hiçbir zaman destek olmadığını ifade eden genç kadın, çocuğunu devlet yurduna bırakmak istemediğini söyledi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Programın ilerleyen saatlerinde, Eyüp Asayiş Şube Müdürlüğü’nden gelen polis ekipleri, Barış Demir’i gözaltına aldı. Demir’in yayındaki son sözleri ise “Ben çocuğumu Kübra’ya vermem” oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL