Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine “En çürük siyasetçi” demesi üzerine Kılıçdaroğlu’ndan yanıt geldi: Yine küfür etmişsin!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine “En çürük siyasetçi” demesi üzerine Kılıçdaroğlu’ndan yanıt geldi: Yine küfür etmişsin!
Gökkuşağı Köşesi Banner

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Öyle ki ülkenin en çürük siyasetçisi Kılıçdaroğlu’ndan dahi medet umacak hale geldiler. 6’lı masa diye koydukları yapı sirk çadırına benzer bir hale döndü” ifadelerine CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan cevap geldi. Kılıçdaroğlu, “Yine küfür etmişsin. Paniktesin Erdoğan. Ya küfür ediyorsun ya aday aday diye yalvarıyorsun. Bu kadarcıksın. Seçimi kaybettiğini etrafındakiler de biliyor” ifadesine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmasında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve 6’lı masaya yönelik açıklamalarda bulundu.

“ÜLKENİN EN ÇÜRÜK SİYASETÇİSİ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti’yi tökezletmek için ellerindeki tüm kozları sahaya sürmeye başladılar. Öyle ki ülkenin en çürük siyasetçisi Kılıçdaroğlu’ndan dahi medet umacak hale geldiler. 6’lı masa diye koydukları yapı sirk çadırına benzer bir hale döndü. Yapılacak açıklamaların bile büyükelçilerin onayına sunulduğu bir yerden bahsediyoruz” ifadelerini kullandı.

“SEÇİMİ KAYBETTİĞİNİ ETRAFINDAKİLER DE BİLİYOR”

CHP lideri Kılıçdaroğlu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ifadelerine sosyal medya aracılığıyla yanıt verdi. Açıklamalarında Kılıçdaroğlu, “Yine küfür etmişsin. Paniktesin Erdoğan. Ya küfür ediyorsun ya aday aday diye yalvarıyorsun. Bu kadarcıksın. Seçimi kaybettiğini etrafındakiler de biliyor. Senin rejimini besleyen suç unsurlarının vay haline. Şerefli bürokratlara ise çıkış koridorları açmıştık, tekrara gerek yok” dedi.

sondakika.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL