Türkiye - Süper Lig
Istanbulspor AS
13:30
Kayserispor
Fenerbahçe
19:00
Kasımpaşa
Başakşehir
19:00
Konyaspor
Türkiye - 1. Lig
Adanaspor
13:30
BB Bodrumspor
Ankara Keçiörengücü
13:30
Altay
Öznur Kablo Malatyaspor Kulübü
16:00
Eyüpspor
Denizlispor
19:00
Manisa Futbol Kulübü
Kulüp Hazırlık Maçları
Blooming
02:00 2 : 2 MS
MS
Monagas SC
Barcelona SC
04:00
Mushuc Runa SC
FC Arda Kardzhali
11:00
FC Zorya Luhansk
Estonya
11:10
Viimsi JK
FK Admira Prag
12:30
FK Mlada Boleslav B
Degerfors IF
15:00
Skovde AIK
Flora Tallinn
15:30
Valmiera FC
FK Lokomotiv Moskova
16:00
FK Sochi
Vasalund Essinge
16:00
IFK Haninge
SC Dnipro-1
17:00
FK Sutjeska Niksic
Club Bolivar
23:00
Monagas SC
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Fethiyespor
13:00
Iskenderunspor AS
Amed Sportif Faaliyetler
14:00
Şanlıurfaspor
Yeni Çorumspor AŞ
14:00
Nazilli Belediyespor
Bayburt İÖİ
14:00
Düzcespor
Sivas Belediye Spor
14:00
Somaspor
Tarsus İdman Yurdu
14:00
Menemen Belediyespor
Batman Petrolspor
14:00
Bursaspor
Esenler Erokspor
14:00
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Sarıyer
14:00
Ankara Demirspor
Serik Belediyespor
14:00
Kocaelispor
1461 Trabzon FK
14:00
Van Spor FK
Adıyaman 1954
14:00
Zonguldak Kömürspor
Pazarspor
14:00
Diyarbekirspor AS
Balıkesirspor
14:00
Karacabey Belediyespor
Uşakspor
14:00
Etimesgut Belediyespor
1928 Bucaspor
14:00
Kastamonuspor
Kırklarelispor
14:00
Kirsehir Belediye Spor
İspanya - LaLiga
Real Valladolid
16:00
Valencia
CA Osasuna
18:15
Atletico Madrid
Celta de Vigo
20:30
Athletic de Bilbao
Real Madrid
23:00
Real Sociedad San Sebastian
Almanya - Bundesliga
Schalke 04
17:30
Köln
Bayer Leverkusen
19:30
Borussia Dortmund
Fransa - Ligue 1
OGC Nice
15:00
Lille OSC
Auxerre
17:00
Montpellier
Clermont Foot 63
17:00
Nantes
Strasbourg
17:00
Toulouse FC
Stade Brest 29
17:00
Angers
Ajaccio
19:05
Olympique Lyon
Paris St. Germain
22:45
Stade Reims
İtalya - Serie A
AC Milan
14:30
Sassuolo Calcio
Juventus Turin
17:00
AC Monza
Lazio Rome
20:00
ACF Fiorentina
SSC Napoli
22:45
AS Roma
Hollanda - Eredivisie
FC Twente Enschede
14:15
Feyenoord Rotterdam
Excelsior Rotterdam
16:30
Ajax Amsterdam
Volendam
16:30
FC Groningen
SC Cambuur
18:45
Fortuna Sittard
Belçika - Pro League
RSC Anderlecht
15:30
Royal Antwerp FC
Cercle Brugge
18:00
KAA Gent
Zulte
20:30
Club Brugge
KRC Genk
23:00
RFC Seraing
Portekiz - Premier Lig
Sporting Lisbon
18:30
ER
SC Braga
Casa Pia Lisbon
18:30
Santa Clara Azores
FC Vizela
18:30
Rio Ave FC
Boavista Porto
21:00
Portimonense SC
FC Famalicao
23:30
Estoril Praia
İskoçya - Premier Lig
Livingston FC
16:30
Heart of Midlothian FC
Dundee United
19:00
Celtic Glasgow
İngiltere - Federasyon Kupası
Brighton & Hove Albion FC
16:30
Liverpool
Stoke City
17:00
Stevenage FC
Wrexham
19:30
Sheffield United
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
Amasyaspor
13:00
Elazığspor
52 Orduspor FK
14:00
Edirnespor
Ağrıspor 1970
14:00
Belediye Kütahyaspor
Eskişehirspor
14:00
Sile Yildizspor
1954 Kelkit Belediyespor
14:00
Belediye Derincespor
Karakopru Belediye SK
14:00
Hacettepe 1945 SK
Yomraspor
14:00
Nevşehir Belediye Spor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 2
Kahramanmaraşspor AŞ
14:00
Bayrampaşaspor
Ergene Velimese Spor
14:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Elazig Karakocan
14:00
Karaman FK
Eynesil Belediyespor
14:00
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Darica Genclerbirligi
14:00
Ofspor AS
Turgutluspor
14:00
Iğdır FK
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 3
Beyoglu Yeni Carsi FK
13:00
68 Aksaray Belediyespor
Erbaaspor
14:00
Akhisarspor
Osmaniyespor FK
14:00
Kepez Belediyespor
Sapanca Genclikspor
14:00
Artvin Hopaspor
Efeler 09 Sfk
14:00
Büyükçekmece Tepecikspor
Bergama Belediyespor
14:00
Niğde Anadolu FK
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
14:00
Fatsa Belediyespor
Bursa Yildirim Spor
14:00
Arguvan Belediye Spor
Cankaya FK
14:00
Mus 1984 Musspor
Uluslararası Hazırlık Maçları
ABD
03:30 0 : 0 MS
MS
Kolombiya
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
Bodrumspor U19
11:30
Eyupspor
İngiltere - Lig 1
Barnsley
16:00
ER
Sheffield Wednesday
İspanya - İkinci Lig B
Real Oviedo B
14:00
Gimnastica Torrelavega
Atletico Saguntino
14:00
SD Formentera
Santa Eulalia
14:00
CE Manresa
CD Ebro
14:00
Lleida
Espanyol Barcelona B
14:00
Deportivo Aragon
AE Prat
14:00
Alzira
Mallorca B
14:00
CD Ibiza Islas Pitiusas
CD Utrera
14:00
Juventud Torremolinos CF
Velez CF
14:00
Atletico Mancha Real
FC Cartagena B
14:00
Atletico Sanluqueno CF
CR Granada
14:00
Cadiz CF B
CD Leganes B
14:00
CD Atletico Paso
Melilla
14:00
Villanovense
UD Montijo
14:00
Guadalajara
Navalcarnero
14:00
Cacereno
UE Costa Brava
14:00
Hercules CF
Cerdanyola del Valles
14:00
UD Socuellamos CF
Coruxo FC
14:15
Real Aviles CF
Real Sociedad C
18:00
Alfaro CD
CD Teruel
18:30
UE Olot
CD Tudelano
19:00
SD Tarazona
CD Arnedo
19:00
Arenas Club Getxo
CA Cirbonero
19:00
Deportivo Alaves II
CD Guijuelo
19:00
Real Valladolid Promesas
UP Langreo
19:00
Rayo Cantabria
Xerez Deportivo FC
19:00
Ucam Murcia
Sevilla Atletico
19:00
Yeclano Deportivo
Recreativo Huelva
19:00
CD San Roque de Lepe
Mar Menor CF
19:00
Betis Deportivo Balompie
CD El Ejido 2012
19:00
Antequera
CD Coria
19:00
AD Union Adarve
Don Benito
19:00
Atl. Madrid (A)
Gimnastica Segoviana
19:00
CD Estepona
Zamora
19:30
CD Laredo
Bergantinos CF
21:00
CD Arenteiro
İspanya - LaLiga 2
CD Mirandes
16:00
Alaves
Levante
18:15
Burgos
Albacete Balompie
20:30
Lugo
Sporting de Gijon
20:30
Malaga
Real Zaragoza
22:00
SD Ponferradina
UD Ibiza
23:00
Cartagena
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Atletico Madrid
14:00
Sevilla FC
Real Sociedad San Sebastian
14:00
Sporting Club de Huelva
Levante Las Planas FC
18:00
Valencia CF
UDG Tenerife
20:00
FC Barcelona
İspanya - Primera Federacion
Linares
14:00
CF Talavera de la Reina
Alcorcon
14:00
RB Linense
Algeciras CF
14:00
Badajoz
Cordoba
14:00
RC Celta de Vigo B
Alcoyano
14:00
Numancia
Athletic Bilbao B
14:00
Logrones
Atletico Baleares
14:00
CF La Nucia
Castellon
14:00
UD Cornella
CD San Fernando
18:00
Deportivo La Coruna
Pontevedra
19:00
Real Madrid Castilla
CD Calahorra
19:00
Sabadell
CF Intercity
19:00
Gimnastic
Merida
20:00
Reyes, De Los
SD Amorebieta
20:00
Real Union Irun
Linares
21:00
Internacional de Madrid Boadilla
Almanya - 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
15:30
Sandhausen
Hamburger SV
15:30
Eintracht Braunschweig
Nürnberg
15:30
St Pauli
Almanya - 3. Lig
FC Viktoria Cologne
15:00
SV Waldhof Mannheim 07
Borussia Dortmund II
16:00
Wehen
Fransa - Fransa Kupası, Kadınlar
ASJ Soyaux-Charente
15:30
Stade De Reims
FC Nantes
16:00
AS Cannes
Marsilya
16:30
Ea Guingamp
RC Lens
16:30
Evian Thonon Gaillard FC
İtalya - Bahar Şampiyonası
Cesena
12:45
Inter Milano
Atalanta BC
13:00
US Lecce
Hellas Verona FC
15:00
Cagliari Calcio
ACF Fiorentina
16:30
UC Sampdoria
Frosinone Calcio
16:30
Sassuolo Calcio
Torino FC
18:30
Bologna FC
İtalya - Serie A, Women
Juventus Turin
14:30
Sampdoria Genoa
Parma Calcio
16:30
Fcf Como
AS Roma
16:30
Sassuolo Calcio
İtalya - Serie B
Ascoli
16:00
Palermo FC
Frosinone Calcio
18:15
Benevento Calcio
İtalya - Serie C, Grup A
Juventus FC
14:30
LR Vicenza
Mantova
16:30
Lecco
Fc Arzignano Valchiampo
16:30
US Pergolettese 1932
Albinoleffe
16:30
Piacenza Calcio 1919
Calcio Padova
16:30
Pordenone Calcio
Renate
16:30
PRO Patria
Sangiuliano City Nova
16:30
Pro Sesto
Novara Calcio
16:30
PRO Vercelli 1892
Triestina Calcio 1918
16:30
AC Trento
Feralpisalo
16:30
Virtus Verona
İtalya - Serie C, Grup C
ACR Messina
16:30
US Catanzaro
AZ Picerno
16:30
Fidelis Andria
Delfino Pescara 1936
16:30
Foggia
Turris Calcio
16:30
FC Giugliano 1928
US Viterbese
16:30
Juve Stabia
US Avellino
16:30
Latina Calcio
Crotone
16:30
Potenza Calcio
Audace Cerignola
18:30
Monopoli
Taranto FC
19:30
ASD Gelbison
Virtus Francavilla Calcio
19:30
Monterosi Tuscia
İtalya - Serie D, H Grubu
US Bitonto Calcio
16:30
Matera Calcio
SSD Casarano Calcio
16:30
SSD Brindisi
Cavese
16:30
Atletico Puteolana
FC Francavilla 1931
16:30
Barletta
ASD Gladiator 1924
16:30
US Citta Di Fasano
USD Lavello
16:30
ASD Nocerina 1910
Molfetta Calcio
16:30
AC Nardo
FBC Gravina
17:00
ASD Team Altamura
Martina Franca
17:00
Afragolese 1944
İtalya - Serie D,A Grubu
Acd Asti Calcio
16:30
AC BRA
Borgosesia Calcio
16:30
Casale Fbc
GS Castanese
16:30
Ssd Sanremese Calcio
Usd Castellanzese 1921
16:30
AC Gozzano
Calcio Chieri 1955
16:30
Vado Fc
Chisola Calcio
16:30
Usd Sestri Levante 1919
Hsl Derthona
16:30
US Fezzanese 1930
Asd Fossano Calcio
16:30
Scd Ligorna 1922
Pinerolo
16:30
Ac Legnano 1913
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
16:30
Stresa Sportiva
İtalya - Serie D,B Grubu
Gs Arconatese 1926
16:30
ASD Varesina Calcio
Usd Breno
16:30
Desenzano Calvina
Asd Calcio Brusaporto
16:30
USD 1913 Seregno Calcio
Sc Caronnese 1927
16:30
ASD Alcione Milano
Citta Di Varese
16:30
Usd Casatese
Us Folgore Caratese
16:30
Franciacorta Fc
Lumezzane
16:30
Sona Calcio
Ac Ponte San Pietro-Isola
16:30
Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909
Villa Dalme Valle Brembana
16:30
Ssd Real Calepina Fc
İtalya - Serie D,C Grubu
Calcio Caldiero Terme
16:30
Asd Torviscosa
Asd Cjarlins Muzane
16:30
Usd Adriese 1906
Dolomiti Bellunesi
16:30
AC Virtus Bolzano
Ac Este
16:30
Asd Cartigliano
FC Legnago Salus SSD
16:30
Asd Villafranca Veronese
US Levico Terme
16:30
Portosummaga
Luparense Fc
16:30
Calcio Montebelluna 1919
A.C. Mestre
16:30
Acd Campodarsego Calcio
UC Montecchio Maggiore
16:30
Chioggia
İtalya - Serie D,D Grubu
Athletic Carpi
16:30
Sammaurese Calcio
Correggese Calcio 1948
16:30
Real Forte Querceta
Ac Crema 1908
16:30
Aglianese Calcio 1923
ASD Fanfulla
16:30
Ravenna
Forli FC
16:30
CS Scandicci 1908
Mezzolara Calcio
16:30
US Corticella
Prato
16:30
Asd Sant Angelo
Asd Salsomaggiore Calcio
16:30
GS Bagnolese ASD
US Pistoiese 1921
16:30
AS Giana Erminio
United Riccione
16:30
Lentigione Calcio
İtalya - Serie D,E Grubu
Grosseto
15:30
FC Ponsacco 1920
Tiferno Lerchi
16:30
Montespaccato Calcio
ASD Flaminia Civita Castellana
16:30
Tau Calcio Altopascio
GSD Ghivizzano Borgoamozzano
16:30
AS Ostia Mare Lido Calcio
Orvietana Calcio
16:30
Poggibonsi
ASD Sangiovannese 1927
16:30
US Pianese
Asd Terranuova Traiana
16:30
Arezzo
Grosseto
16:30
Mobilieri Ponsacco
ASD Seravezza Pozzi Calcio
17:00
US Livorno 1915
İtalya - Serie D,F Grubu
Avezzano Calcio
16:30
Cynthialbalonga Calcio
Chieti
16:30
ASD Montegiorgio Calcio
ASD Pineto Calcio
16:30
Vastogirardi Calcio
SSD Porto D Ascoli
16:30
Termoli
Roma City FC
16:30
Vastese Calcio 1902
San Nicolo Notaresco
16:30
SS Sambenedettese Calcio
Team Nuova Florida
16:30
FC Vigor Senigallia
US Tolentino
16:30
Matese
ASD Trastevere Calcio
16:30
Fano
İtalya - Serie D,G Grubu
US Palmese 1912
15:30
Ilvamaddalena 1903
VIS Artena
15:30
Lupa Roma FC
Arzachena Academy Costa Smeralda
16:00
Real Monterotondo Scalo
US Palmese 1914
16:00
Ilvamaddalena 1903
Casertana FC
16:30
ASD Cassino Calcio 1924
Pomezia Calcio 1957
16:30
Tivoli Calcio 1919
ASD Portici 1906
16:30
ASD SS Nola 1925
ASD Sorrento 1945
16:30
FC Aprilia Racing Club
US Angri 1927
16:30
Paganese
VIS Artena
16:30
Lupa Frascati Pomezia
İtalya - Serie D,I Grubu
ASD Citta Di Acireale 1946
16:30
US Castrovillari Calcio
ASD Licata 1931
16:30
US Mariglianese
Santa Maria Cilento
16:30
ASD Cittanova Calcio
Ragusa Calcio
16:30
ASD Paterno Calcio
Aversa Normanna
16:30
Asd Canicatti
San Luca Calcio
16:30
AC Locri 1909
ASD Sancataldese Calcio
16:30
FC Lamezia Terme
Trapani Calcio
17:00
Citta Di Sant Agata
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
Feyenoord Rotterdam
14:15
Fortuna Sittard
Belçika - First Division B
Lierse Kempenzonen
18:00
RWD Molenbeek 47
Sl16 Football Campus
22:00
KV Waasland-Beveren
Portekiz - Campeonato de Portugal
SC Praiense
15:00
CF Esperanca de Lagos
Ar Sao Martinho
18:00
Merelinense FC
Atletico de Vila Mea
18:00
CD Vilar Perdizes
Dumiense Cjpii Futebol Sad
18:00
Desportivo Moncao
SC Maria da Fonte
18:00
Amarante FC
SC Vianense
18:00
Tirsense
Brito SC
18:00
Pedras Salgadas
AD Castro Daire
18:00
Valadares Gaia FC
AD Machico
18:00
Gd Resende
Leca FC
18:00
AD Camacha
Lusitania FC Lourosa
18:00
Gondomar
Guarda Desportiva FC
18:00
Salgueiros Porto
CA Pero Pinheiro
18:00
Rio Maior SC
CD Alcains
18:00
1 Dezembro
Coruchense
18:00
Sport Benfica Castelo Branco
GS Loures
18:00
AC Marinhense
Sertanense FC
18:00
Mortagua
Sintrense
18:00
UD Santarem
Uniao Serra
18:00
Arronches E Benfica
Vasco da Gama Vidigueira
18:00
Juventude SC Evora
GD Fabril do Barreiro
18:00
Atletico Clube de Portugal
Imortal DC
18:00
FC Ferreiras
Oriental Dragon FC
18:00
Lusitano GC
CS Maritimo Madeira B
18:15
Rebordosa
SC Beira Mar
19:00
FC Alpendorada
Rabo de Peixe
19:00
Angrense
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
Vilaverdense FC
16:00
Valadares Gaia FC
CS Maritimo Madeira
16:00
SL Benfica Lisbon
SF Damaiense
18:00
FC Famalicao
Sc Braga
18:00
Amora FC
Sporting CP
18:00
CA Ouriense
Clube de Albergaria
18:00
SCU Torreense
Portekiz - Liga Portugal 2
SCU Torreense
14:00
SC Farense
SC Covilha
15:45
FC Porto B
UD Vilafranquense
17:00
Moreirense FC
CD Tondela
17:00
Nacional de Madeira
Academico de Viseu FC
18:30
SL Benfica B
Belenenses Lisbon
18:30
CD Trofense
CD Mafra
18:30
Oliveirense
Estrela Amadora
18:30
CD Feirense
Leixoes
21:00
FC Penafiel
Portekiz - Liga Portugal 3
Academica de Coimbra
14:00
Gd Fontinhas
SC Braga B
18:00
Vitoria Guimaraes B
Caldas
18:00
Alverca
CF Os Belenenses
22:00
UD Leiria
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
Glasgow Girls
16:00
Aberdeen LFC
Partick Thistle LFC
16:00
Hibernian LFC
Spartans WFC
16:00
Motherwell LFC
Heart of Midlothian WFC
18:00
Celtic LFC
Hamilton Academical WFC
19:00
Dundee United Wfc
Rangers LFC
19:10
Glasgow City LFC
ABD - Mls Preseason
Inter Miami CF
02:00
ABD
Queretaro FC
22:00
Colorado Rapids
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
FC Viktoria 1889 Berlin
15:00
Jena
Greifswalder FC
15:00
Berliner AK 07
BSG Chemie Leipzig
18:00
Babelsberg 03
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
Hildesheim
16:00
ER
FC Teutonia Ottensen 1905
E. Norderstedt
16:00
Werder Bremen (A)
Almanya - Oberliga Hamburg
Uhlenhorster Paloma
12:45
Altonaer FC Von 1893
FC Turkiye Wilhelmsburg
15:00
Hamm United
Niendorfer TSV 1919
16:00
SV Curslack-Neuengamme 1919
Union Tornesch
16:00
Wandsbeker TSV Concordia 1881
Buchholz 08
16:00
HEBC Hamburg
TSV Sasel 1925
17:00
TUS Osdorf 1907
Almanya - Oberliga Niederrhein
Croneberger SC
16:30
ER
SC St Tonis 11/20
Sportfreunde Hamborn 07
16:30
Homberg
FSV Duisburg
16:30
Sportfreunde Baumberg
MSV Dusseldorf
16:30
Velbert
1. FC Monheim
17:00
VFB 03 Hilden
Ratingen SV Germania 04/19
17:00
TSV Meerbusch
SpVg Schonnebeck 1910
17:00
SC Union Nettetal
Turu Dusseldorf
17:30
1. FC Kleve
Almanya - Oberliga Niedersachsen
1. FC Germania Egestorf/Langreder
16:00
Oldenburg
TSV Pattensen
16:00
ER
SC Spelle-Venhaus
SC Blau-Weiß Papenburg
16:00
USI Lupo Martini Wolfsburg
MTV Eintracht Celle
16:00
TUS Bersenbruck
Almanya - Oberliga NOFV Güney
Budissa Bautzen
15:00
Ludwigsfelder
FC Einheit Wernigerode
15:00
ER
FC An Der Fahner Hohe
Bischofswerdaer FV 1908
15:00
SV Westerhausen
FSV Wacker 90 Nordhausen
15:00
Eilenburg
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
Charlottenburger FC Hertha 06
15:00
TuS Makkabi Berlin
Hansa Rostock II
15:00
1. FC Frankfurt
Neustrelitz
15:30
MSV Pampow
BSV Eintracht Mahlsdorf
15:30
Rostocker FC
Almanya - Oberliga Westfalen
TuS Erndtebruck 1895
16:30
ER
ASC 09 Dortmund
Sportfreunde Siegen 1899
16:30
ER
TUS Bovinghausen 04
SV Westfalia Rhynern
16:30
ER
TUS Ennepetal
Andorra - İkinci Lig
CE Carroi
14:00
UE Engordany B
Encamp
17:00
CF Atletic America
Andorra - Premier Lig
FC Penya d`Andorra
13:00
UE Santa Coloma A
FC Ordino
15:30
FC Santa Coloma
Atletic Club d'Escaldes
18:00
UE Engordany
Sant Julia
20:30
Inter Club de Escaldes
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Huracan
15:00
Defensa Y Justicia
Arsenal FC
15:00
San Lorenzo de Almagro Res.
CA Tigre
15:00
Estudiantes de LP
Arjantin - Primera C
Club Lujan
23:00
CA Victoriano Arenas
CA Central Cordoba de Rosario
23:00
CSD San Martin
Arjantin - Profesyonel Lig
Estudiantes de La Plata
01:15 1 : 2 MS
MS
CA Tigre
CA Talleres de Cordoba
01:15 0 : 1 MS
MS
CA Independiente Avellaneda
CA Central Cordoba SE
03:30 0 : 2 MS
MS
CA River Plate (Arg)
CA Platense
23:00
Newells Old Boys
Arnavutluk - Kategoria Superiore
KF Bylis Ballsh
15:00
KS Kastrioti Kruje
KS Kukesi
15:00
Tiran
Avustralya - A-League, Women
Brisbane Roar FC
08:00
Wellington Phoenix
Melbourne City FC
09:40
Adelaide United FC
Avustralya - A-Ligi
Melbourne City FC
07:00 3 : 3 MS
MS
Adelaide United FK
BAE - 1. Division
Baynounah
16:10
AL Arabi (UAE)
AL Jazira AL Hamra
16:10
Al-Dhaid
Masfoot Sports Club
16:10
Al-Taawon
Bahreyn - 2. Division
AL-NAJMA MANAMA
18:30
Al Ittihad
AL ITTIFAQ BHR
18:30
Isa Town
Bouri
18:30
Etehad Alreef
Botsvana - Premier League
Holy Ghost
16:30
Bdf Xi
Orapa United
17:00
Police Xi
Brezilya - Alagoano, Serie A
AA Coruripe AL
01:00
Desportiva Alianca AL
CS Esportiva AL
22:00
Cruzeiro Arapiraca AL
Brezilya - Amazonense
Nacional FC A&M
03:00
Rio Negro AM
EC Iranduba Amazonia AM
17:00
Princesa Dos Solimoes AM
Manaus FC AM
17:00
Brezilya
Amazonas FC A&M
22:30
Manauara EC AM
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
EC Bahia BA
22:00
EC Vitoria BA
Brezilya - Campeonato Tocantinense
Uniao Araguainense TO
00:30 : 90'
90'
Capital FC TO
Palmas TO
22:00
Gurupi TO
Tocantinopolis EC TO
22:00
Interporto FC TO
Brezilya - Candango, 1. Divisao
Capital CF DF
16:00
Samambaia FC DF
SE Gama DF
21:00
Taguatinga EC DF
Brasilia FC DF
21:00
Real Brasilia FC DF
Ceilandia EC DF
21:45
Brasiliense FC DF
Brezilya - Capixaba, Serie A
Desportiva Ferroviaria ES
16:00
Atletico Itapemirim ES
Brezilya - Carioca
Resende RJ
21:30
Portuguesa RJ
Brezilya - Cearense
Caucaia
02:00
Ferroviario AC CE
Barbalha CE
23:00
Fortaleza EC CE
Brezilya - Gaucho
CE Bento Goncalves RS
22:00
Gremio Esportivo Brasil RS
Avenida RS
22:00
Ypiranga FC RS
Brezilya - Goiano, 1. Lig
Goias EC GO
16:30
Vila Nova FC GO
Anapolis FC GO
22:00
Ipora GO
CRA Catalano GO
22:00
Morrinhos GO
Brezilya - Mato-Grossense
Nova Mutum EC MT
00:00 1 : 1 MS
MS
Brezilya
Brezilya
22:30
Luverdense EC MT
Mixto MT
23:00
CE Operario Varzea-Grandense MT
Brezilya - Mineiro
Tombense FC MG
17:00
Atletico Mineiro MG
Brezilya - Paraense, Serie A
Tuna Laso PA
15:30
Aguia De Maraba PA
Sao Francisco PA
21:30
Clube DO Remo PA
Brezilya - Paraibano
Treze FC PB
22:00
CS Paraibano PB
Brezilya - Paranaense
Cianorte FC PR
00:30 : 90'
90'
Foz Do Iguacu PR
Coritiba FC PR
22:00
Azuriz FC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
Santos FC SP
00:30 1 : 1 MS
MS
Ferroviaria
Red Bull Bragantino SP
02:00 0 : 1 MS
MS
EC Santo Andre SP
Botafogo FC SP
02:40 3 : 2 MS
MS
Guarani FC SP
EC Agua Santa SP
21:00
Associacao Portuguesa de Desportos SP
AA Internacional Limeira SP
22:00
Ituano FC SP
Sao Bernardo FC
22:00
EC Sao Bento SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
CA Linense SP
00:00 0 : 0 MS
MS
Portuguesa Santista
Gremio Novorizontino SP
01:30
AD Sao Caetano SP
Monte Azul SP
16:00
Velo Clube SP
EC Noroeste SP
21:30
Primavera SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
Bandeirante EC SP
00:00 0 : 0 MS
MS
Desportivo Brasil SP
Sertaozinho SP
00:00 0 : 5 MS
MS
Capivariano SP
Brezilya
02:00 1 : 1 MS
MS
Barretos SP
CA Votuporanguense SP
16:00
Matonense SP
Brezilya - Pernambucano
SC Recife PE
01:00 1 : 0 MS
MS
Retro FC PE
Salgueiro AC PE
02:00 1 : 1 MS
MS
Central PE
Ibis PE
21:00
Caruaru City PE
Belo Jardim PE
21:00
Petrolina PE
Santa Cruz FC PE
22:30
Maguary PE
Brezilya - Piauiense, Serie A
AA Corisaba PI
21:45
Brezilya
4 de Julho EC PI
22:00
AA Altos PI
Brezilya
22:00 0 : 3 MS
MS
Parnahyba PI
Brezilya - Potiguar
America FC RN
21:00
Brezilya
ACD Potiguar RN
23:00
Abc FC RN
Brezilya - Sergipano
Estanciano SE
21:15
Lagarto SE
AO Itabaiana SE
22:00
AD Confianca SE
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
EC Comercial MS
21:00
Operario FC MS
Operario AC MS
21:00
Ivinhema MS
Burundi - Ligue A
Vitalo FC
16:00
Musongati FC
Bumamuru FC
16:00
Athletico Olympic
Le Messager Ngozi FC
16:00
Olympic Star FC
Flambeau Du Centre FC
16:00
Sports Dynamic
Aigle Noir CS
16:00
Kayanza United FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
FCB Magpies
18:00
Lynx FC
Europa Point FC
20:30
College 1975 FC
Çekya - 1st Division
SK Slavia Prag
17:00
FK Jablonec
FK Mlada Boleslav
17:00
FC ZBROJOVKA Brno
FC Slovan Liberec
17:00
FK Pardubice
FC Fastav Zlin
20:00
FC Banik Ostrava
El Salvador - Primera Division, Clausura
Santa Tecla FC
02:30
CD Aguila
AD Isidro Metapan
04:00
AD Chalatenango
El Salvador - Primera Division, Reserves, Clausura
CD Fas U20
00:00
11 Deportivo FC U20
CD Platense U20
20:00
Alianza FC U20
CD Luis Angel Firpo U20
20:00
CD Atletico Marte U20
CD Dragon U20
21:30
Jocoro FC U20
Endonezya - Liga 1
Persija Jakarta
11:30 0 : 0 7'
7'
Tira-Persikabo
Madura United
12:00
Persebaya Surabaya
PSS Sleman
12:00
Persik Kediri
Bali United FC
16:30
Persib Bandung
Fas - Botola
Union Touarga
18:00
Difaa Hassani El Jadidi
Wydad AC
20:15
Fus Rabat
Chabab Mohammedia
22:30
Olympique Club Of Khouribga
Hassania Union Sport Agadir
22:30
RSB Berkane
Filistin - Gaza Strip Premiyer Ligi
Shabab Rafah
15:30
Ittihad Shojaeyya
Shabab Khanyounis
15:30
Al Sadaka Club
Khadamat AL Nosirat
15:30
Khadamat Rafah
Gana - Premier Lig
Accra Great Olympics
18:00
Karela United Fc
Real Tamale United
18:00
Nsoatreman FC
Aduana Stars
18:00
Accra Lions
Samartex
18:00
King Faisal
Berekum Chelsea Fc
18:00
Dreams FC
Accra Great Olympics
18:00
Dreams FC
Berekum Chelsea Fc
18:00
Bechem United
Asante Kotoko
18:00
Accra Lions
Legon Cities FC
18:00
King Faisal
Aduana Stars
18:00
Nsoatreman FC
Tamale City FC
18:00
Kotoku Royals
Real Tamale United
18:00
Hearts of Oak
Medeama SC
18:00
Samartex
Bibiani Gold Stars FC
18:00
Karela United Fc
Asante Kotoko
21:00
Kotoku Royals
Guatemala - Liga Nacional. Clausura
CSD Municipal
00:00 2 : 0 MS
MS
FC Santa Lucia Cotzumalguapa
CSD Coban Imperial
00:30 1 : 2 MS
MS
Antigua GFC
Deportivo Mixco
01:00 3 : 0 MS
MS
Deportivo Achuapa
CSD Xelaju MC
05:00 3 : 0 MS
MS
Deportivo Iztapa
CD Malacateco
21:00
Comunicaciones FC
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
Richards Bay FC
16:30
AmaZulu FC
Chippa United FC
16:30
Maritzburg United
Kaizer Chiefs
18:30
Royal AM FC
TS Galaxy FC
18:30
L. Golden Arrows
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Uthongathi FC
16:30
Casric Stars FC
Pretoria Callies
16:30
Baroka FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Kerala Blasters FC
17:00
Northeast United FC
Hindistan - I-Ligi
Sreenidi Deccan FC
11:30 1 : 0 7'
7'
North Eastern re Organising Cultural Association FC
Gokulam Kerala FC
14:00
Kenkre FC
Hırvatístan - 1st HNL
NK Osijek
17:00
HNK Gorica
NK Istra 1961
19:10
HNK Hajduk Split
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
CD Olimpia Tegucigalpa
04:00 0 : 0 MS
MS
CD Marathon San Pedro Sula
Olancho FC
04:00 3 : 1 MS
MS
CD Vida La Ceiba
CD Honduras Progreso
04:15
UPNFM Choluteca
CD Victoria La Ceiba
04:30
FC Motagua Tegucigalpa
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
Sham Shui Po Sa
10:00
Lee Man FC
Hong Kong FC
11:30
Eastern SC
Hk U23 Football Team
13:00
Wofoo Tai Po
Hong Kong, Çin - Division 1
Happy Valley AA
10:30
Kwai Tsing
Kowloon City
10:30
Wing Yee FT
Wong Tai Sin
10:30
Citizen
Sha Tin
10:30
Yuen Long FC
Hoi King
10:30
Central & Western
Golik North District
10:30
Güney Çin
Metro Gallery FC
10:30
Eastern District
İngiltere - FA Cup, Women
Durham LFC
15:00
Crystal Palace
Tottenham Hotspur FC Women
15:00
London City Lionesses
Chelsea Fc Women
16:00
Liverpool FC Kadınlar
Manchester City WFC
16:00
Sheffield United LFC
Sunderland Afc Ladies
16:00
Manchester United WFC
Everton FC
16:00
Birmingham City WFC
Wolverhampton Wanderers Wfc
17:00
West Ham United FC Women
Coventry United Lfc
17:00
Hashtag United Wfc
West Bromwich Albion Wfc
17:00
Brighton and Hove Albion WFC
Burnley FC Women
17:00
Cardiff City FC Kadınlar
Ipswich Town Lfc
17:00
Lewes FC
Arsenal WFC
17:00
Leeds United LFC
Bristol City WFC
18:00
Oxford Utd LFC
AFC Wimbledon Ladies
18:00
Charlton Athletic
Leicester City WFC
19:00
Reading FC Women
Aston Villa WFC
21:00
Fylde Lfc
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
Viveiro CF
14:00
UD Somozas
CA Arteixo
14:00
Alondras CF
Silva SD
14:15
CD Choco
Gran Pena FC
17:45
UD Ourense
Arosa SC
19:00
RC Deportivo Fabril
CD Estradense
19:00
UD Paiosaco
Csd Arzua
19:00
CD Barco
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
CD Rota
14:00
CA Antoniano
Ayamonte CF
14:00
Conil CF
Coria CF
14:00
Puente Genil FC
CD Gerena
14:00
Cordoba CF B
CD Ciudad de Lucena
19:00
AD Cartaya
CD Pozoblanco
19:00
Xerez
İspanya - Tercera Federacion, Group 11
CF Soller
18:30
CD Sant Jordi
SE Penya Independent
19:00
CD Llosetense
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
CD Mensajero
15:00
CD Marino
Lanzarote
15:00
Tenerife B
UD Las Palmas Atletico
15:00
CD Union Sur Yaiza
UD Gran Tarajal
15:00
UD Tamaraceite
İspanya - Tercera Federacion, Group 13
FC La Union Atletico
13:00
El Palmar CF-Estrella Grana
Club Deportiva Minera
14:00
Racing Murcia
Real Murcia (A)
14:00
Ucam Murcia II
Cap Ciudad de Murcia
18:00
CD Bullense
CD Cieza
18:30
UD Caravaca
Muleno CF
18:30
Alcantarilla FC
CDA Aguilas FC
18:30
CA Pulpileno
CF Lorca Deportiva
18:30
Union Molinense CF 2020
İspanya - Tercera Federacion, Group 14
Moralo CP
14:00
Olivenza FC
CD Miajadas
14:00
İspanya
U.d. Fuente de Cantos
14:00
İspanya
CD Calamonte
14:00
UP Plasencia
CF Trujillo
14:30
AD Llerenense
Jerez CF
14:30
İspanya
İspanya
18:30
CD Azuaga
Arroyo CP
19:00
İspanya
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
CD Subiza
13:30
İspanya
İspanya
19:00
Pena Sport FC
İspanya - Tercera Federacion, Group 16
Pena Balmaiso CF
14:00
Casalarreina CF
CD Agoncillo
14:00
Naxara CD
Racing Rioja CF B
14:00
Comillas CF
CD Berceo
14:00
CA Vianes
CD Anguiano
18:00
CD Calahorra B
Club Haro Deportivo
18:15
CD Varea
CA River Ebro
18:30
SD Oyonesa
Cdfc La Calzada
19:00
Yague CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 17
Cuarte CD
14:00
Barbastro UD
CF Calamocha
18:00
Illueca CF
CDJ Tamarite
18:00
CD Caspe
AD Almudevar
18:00
SD Ejea
CF Atletico de Monzon
18:30
CD Carinena
CF Epila
18:30
SD Huesca B
CD Utrillas
18:30
CD Binefar
İspanya - Tercera Federacion, Group 18
Toledo Sad
14:00
Villarrubia CF
CF La Solana
18:30
CD Villacanas
Conquense
18:30
CF Talavera de La Reina B
Calvo Sotelo Puertollano
19:00
CP Villarrobledo
CD Marchamalo
19:00
CD Quintanar Del Rey
İspanya - Tercera Federacion, Group 2
Sporting Gijon (A)
14:00
Aviles Stadium CF
CD Covadonga
14:00
CD Colunga
CD Praviano
14:00
Luarca CF
Condal Club
14:00
UC Ceares
Real Titanico FC
14:00
CD Llanes
L Entregu CF
19:00
Valdesoto CF
Caudal Deportivo
19:00
CD Tuilla
İspanya - Tercera Federacion, Group 3
AD Siete Villas
13:45
CF Vimenor
SD Gama
18:30
Castro FC
SD Textil Escudo
19:00
CD Naval
SD Solares Medio Cudeyo
19:00
SD Atletico Albericia
İspanya - Tercera Federacion, Group 4
Barakaldo CF
20:00
Lagun Onak
İspanya - Tercera Federacion, Group 5
Fundacio Esportiva Grama
13:45
CE Europa
UE Castelldefels
14:00
San Cristobal Cp
UE Rapitenca
14:00
UE Sant Andreu
CF Pobla de Mafumet
14:00
UE Vilassar de Mar
FC Vilafranca
14:00
Girona FC B
UE Tona
14:30
CF Montanesa
UE Sants
14:30
Badalona
CF Peralada
18:30
CE l`Hospitalet
İspanya - Tercera Federacion, Group 6
CA Torrellano
14:00
FC Jove Espanol San Vicente
Torrent CF
14:00
CD Acero
Hercules CF B
18:00
CD Roda
Silla CF
18:30
Atletico Levante UD
CF Villarreal C
19:00
UD Rayo Ibense
Orihuela
19:00
Elche Ilicitano
İspanya - Tercera Federacion, Group 7
Real Aranjuez CF
13:30
CD Canillas
Getafe CF B
13:30
Real Madrid C
CF Fuenlabrada Promesas
13:30
CF Pozuelo de Alarcon
Las Rozas CF
14:00
CD Paracuellos Antamira
Rayo Vallecano de Madrid B
15:30
CD Mostoles Urjc
CF Fuenlabrada B
17:00
CF Pozuelo de Alarcon
CD Galapagar
18:30
AD Torrejon CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 8
Arandina CF
17:00
Palencia CF
CD Becerril
18:30
CD Virgen Del Camino
Salamanca CF Uds
19:00
UD Santa Marta
Arandina CF
19:00
Palencia CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 9
UD Maracena
14:00
Real Jaen
FC Malaga City
14:00
Arenas Armilla CD
El Palo FC
14:00
Marbella
CD Estepona
17:00
Real Jaen
CD Torreperogil
19:30
Atletico Malagueno
Udc Torredonjimeno
19:30
UD Almeria B
Atletico Porcuna CF
20:00
CD Huetor Tajar
İsrail - Premier Lig
Hapoel Haifa FC
21:15
Hapoel Beer Sheva FC
İsviçre - Challange Ligi
AC Bellinzona
16:15
Yverdon Sport
FC Stade Ouchy
18:30
Lausanne-Sport
Neuchatel Xamax
18:30