Gündem Magazin

ASLIHAN GÜRBÜZ DOĞUM GÜNÜNDE ‘İYİLİĞİ’ PAYLAŞIYOR

ASLIHAN GÜRBÜZ DOĞUM GÜNÜNDE ‘İYİLİĞİ’ PAYLAŞIYOR
Gökkuşağı Köşesi Banner

Aslıhan Gürbüz “Doğum Günümde İyiliği ve Mutluluğu Cerebral Palsy’li Çocuklarla Paylaşacağım”

Oyuncu Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat’taki doğum gününü Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı yararına Cerebral Palsy’li çocuklara bağışladı. İşte detaylar…

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı yararına bağış kampanyası başlatan ve sosyal medyada duyuran ünlü oyuncu “Cerebral Palsy’nin sivil alanda hareketinin 50. yılı olması nedeniyle Cerebral Palsy engeli ile yaşayan çocuklara armağan ederek iyiliği ve mutluluğu onlarla paylaşacağım” dedi. Aslıhan Gürbüz’ün öğrenci olan bir hayranı ise bu paylaşıma karşı “Aslıhan abla öğrenci olduğum için elimden geldiğince yaptım. Şimdiden doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum” cevabı ise herkesi duygulandırdı.

50. Yılda büyük bir değişim başlatalım.

Kampanyayı İnstagram’da takipçileriyle paylaşan Aslıhan Gürbüz, “Bu yıl 16 Şubat olan doğum günümün bir farkındalık yaratmasını istedim. Hayata adım attığım bu günü Cerebral Palsy’nin sivil alanda hareketinin 50. yılı olması nedeniyle, Cerebral Palsy engeli ile yaşayan çocuklara armağan ederek iyiliği ve mutluluğu onlarla birlikte paylaşacağım. Hadi, hep birlikte engelleri kaldıralım ve desteklerimizle büyük bir değişim başlatalım. Doğum günü bağış linkimi bio’mda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için @cerebralpalsytr sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Destekleriniz #alkışıhakeder” dedi.

Kaynak: sondakika.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL