Dünya Gündem Kültür-Sanat Magazin

AMSTERDAM, 1 YIL ARADAN SONRA 12 NUMARALI ADAM ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL’İ YİNE AYAKTA ALKIŞLADI

AMSTERDAM, 1 YIL ARADAN SONRA 12 NUMARALI ADAM ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL’İ YİNE AYAKTA ALKIŞLADI
Gökkuşağı Köşesi Banner

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil 1 yıllık aradan sonra “12 Numaralı Adam” adlı kendi yazıp, oynadığı tek kişilik oyunuyla Amsterdam’da tekrar tiyatro severlerle buluştu. İlk kez oyuncunun memleketi olan Bursa’da başlayan serüvenin dün akşam saatlerinde Amsterdam Podium Mozaiek’teki gösterimine ilgi oldukça yoğundu.

08.10.2021 Amsterdam, Podium Mozaiek

Sahnedeki samimiyeti ve sempatikliği ile izleyenlerin gönüllerinde taht kuran Köstendil, tıpkı bir futbol maçında olduğu gibi 90 dakika süren oyununda geçmişini, yaşadıklarını, seçimlerini, hayatı seyirciyle beraber sorguluyor ve bir yandan da kalede kalmak, aile olmak, yalnız kalmak, çizgilerin dışına çıkmak kavramlarını irdeliyor.

Bir Oyuncudan Çok Daha Fazlası

Çukur dizisinde canlandırdığı Vartolu Saadettin karakterindeki başarılı performansı ile adından övgüyle söz ettiren 38 yaşındaki Erkan Kolçak Köstendil, oyuncu, yazar, senarist ve yönetmen ve yapımcı kimliğinin haricinde en büyük hayallerinden biri olan kalecilik hayalini kısa bir süre önce Amsterdam Gençlerbirliği takımına transfer olarak gerçekleştirmiş ve eşi Cansu Tosun, oğulları Marsel Köstendil ile Hollanda’da yaşamaya başlamışlardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL