Gündem Siyaset

Altıncı buluşmanın ardından liderlerden mesajlar: Söz verdik; bu düzeni değiştireceğiz!

Altıncı buluşmanın ardından liderlerden mesajlar: Söz verdik; bu düzeni değiştireceğiz!
Gökkuşağı Köşesi Banner

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve ev sahibi olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, altıncı kez bir araya geldikleri ‘Liderler Buluşması’nın ardından sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, “Söz verdik; bu düzeni değiştireceğiz!” derken Davutoğlu ise “Azim ve kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz” dedi.

Altı siyasi partinin genel başkanı, Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde bugün altıncı kez bir araya geldi. CHP lideri Kılıçdaroğlu,  Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, Demokrat Parti lideri Uysal, DEVA Partisi lideri Babacan, İyi Parti lideri Akşener ve ev sahibi Karamollaoğlu, toplantının ardından sosyal medya hesaplarında paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu paylaşımında, “Söz verdik; bu düzeni değiştireceğiz! Yarının Türkiye’sini inşa etmek için bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduğumuz toplantıda bizlere ev sahipliği yapan başta Sayın Temel Karamollaoğlu olmak üzere tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum. #HepBirlikteGüzelYarınlara” ifadesine yer verdi.

Davutoğlu, “6’lı Masa toplantısına ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’na teşekkür ediyorum. Türkiye’yi bu karanlık günlerden çıkarmak için azim ve kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz. #TürkiyedeGelecekVar” dedi.

Uysal, “Herkes için adaleti ve demokrasiyi temin ve tesis edecek bir Türkiye’yi insanımızla buluşturmak, ‘herkesin cumhurbaşkanı’ olacak 13. Cumhurbaşkanı için sahip olduğumuz ortak iradeyi korumak için bir kez daha bir araya geldik. Vesilesiyle başta nazik ev sahipliği için Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu olmak üzere tüm genel Başkanlara teşekkür ediyorum.” diye yazdı.

Babacan, “Yarının Türkiye’sini umutla kuruyoruz. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem hedefimizi konuştuğumuz altıncı toplantımızı tamamladık. Toplantımıza ev sahipliği yapan Sayın başta olmak üzere tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum.” paylaşımını yaptı.

Akşener, “Ortak akıl, saygı ve makulün ışığında; güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye için bir araya geldiğimiz bu kıymetli toplantı için başta ev sahibi Sayın Temel Karamollaoğlu olmak üzere tüm genel başkanlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini yazdı.

Karamollaoğlu ise, “İlk günden bugüne, her geçen gün umudu birlikte büyüttüğümüz, hep birlikte ve kararlı bir şekilde yol aldığımız değerli genel başkanlara çok teşekkür ediyorum. Şimdi; ülkemizin daha güçlü, daha adil ve daha yaşanabilir olması için #HepBirlikteGüzelYarınlara” sözlerini paylaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Gökkuşağı Köşesi Banner
Gökkuşağı Köşesi Banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL